پشتیبانی۲۴ ساعته:

4092210

-0938

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

موارد ذکر شده در این بخش، شامل قوانین، مقررات و توصیه‌هایی است که در وبسایت، برنامه های موبایل و تمام سرویس های ارایه شده توسط موگو (شامل: azhakim.com , copm.ir, mogoo.ir و اپلیکیشن اندروید) مورد استفاده هستند.

راهنمای خرید امن

به منظور بهبود کیفیت خرید آنلاین توصیه می‌کنیم «راهنمای خرید امن» را مطالعه کنید. یاد آور می‌شود که موگو ، تسهیل کننده‌ی جستجو و استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی و حضوری است. لذا فرایند خرید، ذیل ملاحظات هر فروشگاه و بدون ارتباط با موگو انجام می‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید که کلیه اصول و رویه‏‌های بالادستی موگو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. در صورتی که در موارد جزئی شامل رویه‏‌ها و سرویس‏‌های موگو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود. بنابراین استفاده از موگو به معنی پذیرش این اصول است.

محتوا

اکثر محتواهای موجود در موگو ابتدا توسط خزشگرها از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر (دارای نماد اعتماد الکترونیکی) جمع‌آوری می‌شود. سپس توسط هوش مصنوعی و مسئولین محتوای موگو بررسی شده و پس از تایید در فروشگاه قرار می‌گیرد. با این حال متذکر می‌شود که در معدود مواردی احتمال اشتباه در آنها وجود دارد. همچنین یادآور می‌شود موگو مسئولیتی در قبال مطالب ارایه شده توسط فروشندگان موجود در موگو نداشته و اطلاعات ارائه شده توسط هر فروشگاه، متعلق به وی است.

محصولاتی که نمایش آنها در ترب ممنوع است

  • مشروبات الکلی
  • لوازم جنسی خلاف مقررات
  • محصولاتی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی باشد

خرید کالا و خدمات

یادآور می شود که پس از انتخاب محصول و فروشگاه در موگو ، فرایند خرید، از طریق وب‌سایت فروشگاه‌ها انجام می‌پذیرد و موگو در فرایند خرید دخالتی نداشته و داده ی مربوط به خرید تنها در اختیار فروشگاه‌ها بوده و موگو به آنها دسترسی ندارد. بنابراین تمام اشتباهات و مشکلاتی که ممکن است در زمان خرید بوجود بیاید، بر عهده‌ی فروشگاه‌ها می‌باشد. همچنین تمامی خدماتی که فروشگاه‌ها ارائه می‌دهند (مانند گارانتی یا پست رایگان) بر عهده‌ی خودشان بوده و در صورت نقض هر کدام، موگو مسئول نمی‌باشد. البته شایان ذکر است که موگو به منظور حفظ کیفیت خدمات و جلوگیری از سوء استفاده از اعتماد کاربران به موگو، فرایند پیگیری سفارش را برای موارد ضروری در وبسایت و اپلیکیشن موگو پیاده سازی کرده است. کاربران می‌توانند از طریق پیگیری سفارش در موگو، ملاحظات خود را در خصوص سفارشاتشان از فروشگاه‌ها به اطلاع موگو برسانند. موگو نهایت سعی خود را در رفع مشکل کاربران از طریق فرایند پیگیری سفارش خواهد داشت. همچنین پیگیری سفارش کاربران در موگو به صورت خودکار در امتیازدهی فروشگاه‌ها تاثیرگذار بوده و این امتیازات نیز در لیست فروشگاه‌ها برای تمامی کاربران قابل مشاهده خواهد بود.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
حساب کاربری من