پشتیبانی۲۴ ساعته:

4092210

-0938

درباره ی ما

درباره ما
فروشگاه اینترنتی موگو (mogoo.ir)
زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود. اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند.
در سال های اخیر با فراگیر شدن ساخت ساز های توقف ناپذیر و همچنین تمایل به خرید اینترنتی سبب شد شاخه ای جدید در بازار شکل بگیرد که هدف از آن رفع دغدغه ی خرید غیرحضوری محصولات و عدم هماهنگی دقیق آن ها با خواسته ی خریدار محصولات باشد.
ترکیب دو عامل فوق، یعنی زمان و کیفیت ، مرجعی را می طلبد که دسترسی به فروشگاه ها جهت خرید حضوری با کمترین اتلاف وقت را برای ما در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر سازد. به این نیاز برای اولین بار در شهر توسط فروشگاه موگو پاسخ داده شد تا با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، خرید انواع لوازم و محصولات را آسان سازد.
فروشگاه موگو برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.
عامل کیفیت به تنهایی نمیتواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه موگو است.
شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری(اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده میکنید و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. اما فروشگاه موگو با همان هدف اولیه که بر اطمینان بخشی به مشتریان خود و جلب رضایت آنان بنا نهاده شده، این فرصت را به مشتریان خود میدهد که در صورت تمایل با مشاهده آدرس فروشنده، اقدام به خرید به صورت حضوری نمایند تا از خرید خود مطمئن باشند. ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه موگو خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید.
در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه موگو با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد. جانبی امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید از شهر برای شما فراهم کند.
نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
حساب کاربری من